м. Харків

вул. Богдана Хмельницького, 5

Години прийому:
пн. - пт. - 9.00-18.00 без перерви
робота в суботу в військовий час проводиться за попереднім записом!
Неділя - вихідний

Зворотній зв'язок

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам в зручний час!

Зворотній зв'язок

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Засвідчення справжності підпису на документах

Нотаріус засвідчує справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить закону і які не мають характеру правочинів та не містять у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини. Розписки нотаріусом не засвідчуються.

Нотаріус, засвідчуючи справжність підпису, не посвідчує факти, викладені у документі, а лише підтверджує, що підпис зроблений певною особою.

На документі може бути засвідчена справжність підпису особи, що підписалась за іншу особу, яка не могла це зробити власноручно внаслідок фізичної вади, хвороби або з інших поважних причин. У цьому випадку нотаріус установлює особу як того, хто підписався, так і того, за кого ця особа підписалася.

Нотаріусом не засвідчується справжність підпису фізичної особи на документі, у якому стверджуються обставини, право посвідчення яких належить лише відповідному державному органові (час народження, шлюбу, смерті, наявність хвороби, інвалідності, права власності на майно тощо). Справжність підпису на зазначеному документі може бути засвідчена у випадку, якщо документ призначений для подання до компетентних органів іншої держави.